darmowa książka

ODBIERZ KSIĄŻKĘ ZA DARMO!

Bestsellerowa Książka
Magdaleny Łęczyckiej-Mrzygłód
"Jak To Ugryźć?"

100% DARMOWA KSIAŻKA

Zapłać tylko za dostawę!

Szukasz sposobów, jak zmienić zachowanie swojego psa?

Poradnik "Jak to ugryźć? Czyli pies w domu" powstał z myślą o psach oraz ich opiekunach, którzy mimo wspólnego życia pod jednym dachem nie mogą osiągnąć porozumienia. Proponuję proste rozwiązania typowych problemów z psem w formie krótkich planów treningowych, warsztatów oraz kursów wideo. Nauczę Cię rozumieć psa, przewidywać jego zachowania, a złe nawyki zastąpić dobrymi. 

Z książki dowiesz się, co zrobić, gdy: 

1. pies nie umie sam zostawać w domu,
2. szczeka np. na dźwięk domofonu i kroków na klatce, 
3. brudzi w domu (niezależnie, ile ma lat),
4. nadmiernie się ekscytuje przy wizycie gości (drapie, skacze, liże w locie),
5. nie umie przebywać z dziećmi, a spodziewasz się dziecka,
6. boi się huków, grzmotów czy sylwestrowych wystrzałów,
7. broni swych zasobów (kanapy, jedzenia czy ukradzionego ci przedmiotu). 

Dodatkowo znajdziesz tu treningi na co dzień przydatne w życiu z psem: reagowanie na imię, odsyłanie na legowisko, wracanie na wołanie, komendy: „Nie”, „Koniec”, „Równaj” czy chodzenie na luźnej smyczy (przydatne zwłaszcza na spacerach z wózkiem zakupowym czy dziecięcym). Odnajdziesz tu też pomysły na treningi posłuszeństwa oraz zabawy na zdobywanie pokarmu, które pomagają zająć psa, gdy nie chcesz, by był w pobliżu.

Magdalena Łęczycka


od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd powstał pomysł na stworzenie poradnika dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę.

BESTSELLEROWA KSIĄŻKA

Nie ma w niej teorii – to zbiór prosto wyjaśnionych rozwiązań, planów treningowych oraz sprytnych pomysłów, dzięki którym twoje życie z psem wreszcie stanie się wygodne.

Aby odebrać darmową książkę, uzupełnij dane poniżej:

darmowa książka

Uzupełnij pola poniżej:

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole dowolnego z naszych e-maili. 

Close