Psi problem - agresja

Na co dzień czuły, lubiący pieszczoty pies niekiedy pokazuje swój ognisty temperament? Zastanawiasz się co może siedzi w głowie psa, który jednych ma ochotę zagryźć, a na widok innych skacze z radości? Na spacerach wyrywa się do każdego psa jakiego zauważy? W zagrażającej dla niego sytuacji (walcz lub uciekaj) zawsze wybiera to pierwsze?

Warczenie, kłapanie, szczekanie, gryzienie lub rzucanie się. Obawa wyrządzenia przez psa krzywdy osobie lub innemu zwierzęciu jest powodem do niepokoju wielu opiekunów. Zrozumienie czynników przyczyniających się do agresji jest istotnym elementem rozpoczęcia szkolenia, dzięki któremu możemy ją wyeliminować. 

Choć zachowanie to nie jest przez nas akceptowane, należy podkreślić, że agresja jest naturalnym elementem psiej komunikacji. Motywowana strachem i niepokojem o to, czego się spodziewać i jak radzić sobie w niekomfortowej sytuacji, kiedy ktoś lub coś przekracza (i tak już wąskie) granice. Nie znając żadnego innego rozwiązania, w ich mniemaniu atak to jedyny możliwy sposób ustrzeżenia się przed niechcianym dotykiem, nieprzyjemnym przechodniem, mijanym psem lub innym przerażającym stworzeniem naruszającym bezpieczną strefę.

Często zastanawiamy się co zrobiliśmy źle w wychowaniu psa. Mamy poczucie winy, że dzieje się tak z naszego powodu. Niekontrolowane wybuchy z czasem mogą się nasilić (o zgrozo!), a już pojawiają się wystarczająco często. To przerażające. Nie da się przecież wiecznie wychodzić po nocy, kiedy w okolicy nie ma żadnych innych psów lub ludzi. Gości do domu też od czasu do czasu wypadałoby zaprosić. Może wkrótce na świat przyjdzie dziecko i szukasz rozwiązania, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Rozumiem Twoją frustrację. Szczególnie kiedy dotychczas podjęte próby nie przyniosły ŻADNYCH efektów. Wiele osób pod wpływem emocji rozważa nawet oddanie, a w najgorszym wypadku uśpienie psa. Na szczęście z jakiegoś powodu tu jesteś. Chętnie Ci w tym pomogę! 

Nazywam się Magdalena Łęczycka z wykształcenia jestem zootechnikiem i już od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Napisałam dwie książki, kilka artykułów i kilkanaście felietonów do różnych wydawnictw. Wiem jak ciężko o rzetelne informacje i dobre szkolenia, stąd powstał pomysł na stworzenie kursów online, jak i bezpłatnych poradników dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę bez względu na kilometry. 

Została przez Ciebie odebrana bezpłatna książka. Znajdziesz w niej wiele pomocnych rozwiązań. Przez najbliższe tygodnie otrzymasz również darmowy poradnik mailowy, w którym będę dzielić się z Tobą wiedzą o psychologii psa, zdradzę Ci sposoby na polepszenie Waszej relacji oraz rozwiązania na niektóre problemy. Wiem natomiast, że wiele osób nie chce już dłużej czekać i chce natychmiastowe efekty. Właśnie z myślą o takich osobach przygotowałam jednorazową propozycję dostępną wyłącznie na tej stronie(!).

 Program szkolenia:

Agresja – przyczyny
Sygnały odstraszania
Sposoby na zapobieganie agresji w domu i na spacerze
Jak reagować, gdy psiak warczy/szczeka/kłapie?
Jak budować zaufanie?

Bonusy:

Checklista .pdf
Materiał wideo o agresji
Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Chcesz pożegnać problem na dobre? Nie czekaj i skorzystaj już teraz!

KURS: Agresja u psów

Dostęp do kursu na czas nieograniczony
Wygodny dostęp do szkolenia na platformie online
Bezpłatne aktualizacje materiałów
Dowiesz się, dlaczego twój pies reaguje agresją i dobierzesz odpowiednie metody szkolenia
Poznasz pierwsze oznaki, że psu coś nie odpowiada
Nauczysz się zapobiegać agresji
Nauczysz się budować zaufanie
I wiele więcej...

97 zł
300 zł

The timer has expired!

Promocja ograniczona jest tylko przez ograniczony czas!

Najczęstsze pytania

Czy kurs online jest skuteczny?

Oczywiście, że tak. Kursy online są bardzo skuteczne. Zapewniają dostęp do wiedzy w dogodnym dla nas momencie. Bez względu na kilometry, kursy online pozwalają nam, zdobyć wyjątkową wiedzę w zaciszu własnego domu.

Czy ten kurs naprawdę sprawdzi się w moim przypadku?

Tak. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którym udało się pokonać podobny problem. Faktycznie są rasy psów, które mają większe lub mniejsze predyspozycje do szkolenia. Niemniej każdą rasę psa da efektywnie się wyszkolić przy odpowiedniej ilości czasu.

Co w przypadku kiedy będę mieć dodatkowe pytania?

Zachęcam do kontaktu na: kontakt@ogarnijgo.pl

Copyright © Your Company. All Rights Reserved.