Zaczekaj! Mam coś jeszcze dla Ciebie!

Koniecznie przeczytaj DO KOŃCA!

Już tylko krok dzieli Cię od otrzymania mojej książki. Dziękuję, że ze mną jesteś! Przeszliśmy wspólnie wiele tygodni. Jak Twoje spojrzenie na psy? Czy zaszły w Twoim zachowaniu pewne zmiany? Jak Twoja relacja z psem? Czy udało się zażegnać niektóre problemy behawioralne?

Chcę Ci pomóc jak tylko mogę, dlatego by jeszcze bardziej ułatwić Ci szkolenie psa, przygotowałam coś specjalnego. Koniecznie czytaj do końca!

Szkolenie psa to nie tylko nauka komend siad czy leżeć. Komendy to tylko narzędzia, do budowania relacji i zaufania z psem. Żeby móc wymagać od niego posłuszeństwa, musimy go najpierw zrozumieć. Większość psich opiekunów nie zdaje sobie sprawy z tego, że zachowania problematyczne psów takie jak ciągnięcie na smyczy, agresja, lęk separacyjny, problemy z czystością, brak posłuszeństwa są dla nich naturalne. Jeśli chcesz mieć posłusznego i szczęśliwego psa oraz nie martwić się o problemowe zachowania, wymaga to odpowiedniej nauki i szkolenia go.

Zapewne jesteś tutaj z dwóch powodów. Albo chcesz, aby Twój pies opanował pewien warsztat umiejętności i komend do lepszej komunikacji i zabawy. Najczęściej jednak do działania motywuje pojawiający się problem. Bez odpowiedniej wiedzy nie wiemy jak nauczyć psa odpowiedniego zachowania ani nie rozumiemy tego, co ma nam do przekazania. Przez to szkolenie nie przynosi rezultatu. To dlatego, mimo że oglądasz filmy i porady, to pies wciąż zachowuje się w problematyczny sposób: ciągnie na smyczy, jest agresywny, niszczy przedmioty... Nie reaguje na komendy lub wykonuje je tylko w wybranych momentach.

Jak więc sprawić, aby twój pies zaczął się ciebie słuchać i nauczyć go pewnych zachowań?

Bez zdobycia odpowiedniej wiedzy nie będziesz mieć wpływu na swojego psa, dlatego musisz sam nauczyć się jak go wyszkolić. Rozumiem, w jakiej możesz być sytuacji. Mimo że kochasz swojego psiaka to gdy zachowuje się on nieobliczalnie, możesz się denerwować, frustrować. Nic dziwnego, że czujesz stres. Brak wpływu na psa sprawia, że nie możesz mu zaufać i zrelaksować się nawet podczas spaceru.

Nie tak to miało wyglądać?

Decydując się na psa, nawet nie zdajemy sobie sprawy jak trudno będzie go wychować i wyszkolić. Gdy Twój pies nie reaguje na komendy, pojawia się strach. Co, jeśli coś mu się stanie, bo np. nie zareaguje na przywołanie i wpadnie pod samochód lub pobiegnie za sarną i nie wróci? A co jeśli zrobi krzywdę innemu psu lub – co gorsza – np. dziecku? To przecież Ty jesteś za niego odpowiedzialny. I to Ty musisz zyskać wiedzę jak go zrozumieć i zyskać wpływ na swojego psa. Sama przez to przechodziłam 15 lat temu. To właśnie problemy z naszym pierwszym psem Barrym w rodzinnym domu skłoniły mnie do rozwinięcia mojej obecnej pasji. Dzięki niej mogę pomagać psom oraz ich opiekunom w tym m.in. Tobie w lepszym zrozumieniu siebie i wypracowaniu komunikacji z psem opartej na relacji i mojej wyjątkowej metodzie szkolenia psów.

Przez tysiące wyszkolonych psów w mojej 15-letniej karierze zrozumiałam, że proces ogarnięcia psa wymaga trochę czasu, ale najważniejsza zmiana zachodzi nie w psie, a w opiekunie. Ponieważ to my musimy nabyć wiedzę w nowym dla nas zakresie.  Gdy to zrozumiesz proces ten stanie się dla Ciebie całkiem prosty. Za chwilę przedstawię Ci  jak w 4 prostych krokach wyszkolisz swojego psa na najwyższym poziomie.

Czy chcesz je poznać?

Krok pierwszy:

Zdobywaj wiedzę

Krok drugi:

Zrozum swojego psa

Krok trzeci

Reaguj na sygnały twojego psa

Krok czwarty:

 Ćwicz z psem na co dzień np. podczas spacerów lub w domu

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wszystkie te elementy jesteś w stanie szybko zrozumieć i zacząć stosować. Pozwól, że pokażę Ci jak odczytywać sygnały, które wysyła nam pies i jak kończy się brak wiedzy na ten temat.

Już wiesz, dlaczego tak ważne jest rozumienie naszego psa?

Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak często narażają swoje psy na sytuacje stresowe. Przez to czworonogi nie ufają swoim opiekunom. Dlatego m.in. w sytuacjach stresowych nie reagują na komendy.  Zmuszone są radzić sobie zgodnie ze swoją naturą. Zaczynają intensyfikować swoje sygnały i pojawiają się problemy...

Spodobała Ci się wiedza, którą Ci przekazuję?

Przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego, aby Ci w tym pomóc oraz przyspieszyć efekty. Potraktuj to jako prezent ode mnie za to, że jesteś ze mną tak długo.

Oto co ode mnie otrzymasz:

1. 10-dniowy program szkoleniowy “Motywacja, Koncentracja psa i zabawa” online, który da Ci 80% sukcesu w szkoleniu psa!

1 moduł: Budowanie motywacji
2 moduł: Angażowanie
3 moduł: Szlifowanie
4 moduł: Zabawa i umiejętności cz.1
5 moduł Zabawa i umiejętności cz. 2

 Wartość: 400 zł 

2. Grupa z Trenerem na 4 tygodnie

Możliwość zadawania pytań odnośnie szkolenia i jego wdrożenia

 Wartość: 200 zł 

3. Materiały dodatkowe:

Filmy pokazowe z treningów: sesja Obi, Sesja angażowania, sesja motywacji
Trening: Przynoszenia i puszczania zabawki
Zapis z pracy z psem doświadczonym
Zapis z sesji pracy z psem młodym

 Wartość: 200 zł 

 Wartość w sumie: 800 zł 

A ponieważ jesteś ze mną tak długo, to tylko przez ograniczony czas możesz otrzymać ten zestaw za:

 147 zł 

Ponad 80% taniej!

Zastanawiasz się dla kogo jest to szkolenie?

Odpowiedz sobie na pytanie:

Czy wiesz, dlaczego motywacja jest ważna w szkoleniu psa? 
Czy wiesz, jak zmotywować psa do i w trakcie treningu?
Czy wiesz, co zrobić jeśli motywowanie jedzeniem nie działa?
Czy wiesz, co zrobić jeśli Twój pies nie chce wykonać wydawanych komend?
Czy wiesz, co zrobić gdy pies w ogóle nie jest zainteresowany szkoleniem?

Jeśli choć na jedno pytanie, odpowiedź brzmiała ‘NIE’, to te szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz skorzystać ze szkolenia? 

Musisz się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest już naprawdę ograniczona!

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, nim ktoś zrobi to przed Tobą!

Dostęp otrzymujesz na rok, dlatego nie przyjmuje wymówki o braku czasu. Nie ważne czy zaczniesz przerabiać materiał za tydzień, miesiąc lub dwa. Wciąż zostaje Ci masa czasu. 🙂

Wspominałam już o najlepszym? 

30-dniowa gwarancja satysfakcji, czyli jeśli zdecydujesz się dołączyć do szkolenia, a w ciągu 30 dni stwierdzisz, że to zupełnie nie to i totalnie nic się z tego nie nauczysz, z chęcią zwrócę Ci pieniądze. Naprawdę! Co do grosza! 🙂

30-dniowa gwarancja satysfakcji, czyli jeśli zdecydujesz się dołączyć do szkolenia, a w ciągu 30 dni stwierdzisz, że to zupełnie nie to i totalnie nic się z tego nie nauczysz, z chęcią zwrócę Ci pieniądze. Naprawdę! Co do grosza! 🙂

Przed Tobą są teraz dwie możliwości:

1. Albo niczym nie ryzykując dołączasz do szkolenia

2. Albo wciąż problem zostaje nierozwiązany…

Chcesz coś zmienić?
Kliknij już teraz w przycisk poniżej