darmowa książka

ODBIERZ KSIĄŻKĘ ZA DARMO!

Bestsellerowa Książka
Magdaleny Łęczyckiej
"Jak To Ugryźć?"

100% DARMOWA KSIAŻKA

Zapłać tylko za dostawę!

Szukasz sposobów, jak zmienić zachowanie swojego psa?

Poradnik Jak to ugryźć? Czyli pies w domu powstał z myślą o psach oraz ich opiekunach, którzy mimo wspólnego życia pod jednym dachem nie mogą osiągnąć porozumienia. Proponuję proste rozwiązania typowych problemów z psem w formie krótkich planów treningowych, warsztatów oraz kursów wideo. Nauczę Cię rozumieć psa, przewidywać jego zachowania, a złe nawyki zastąpić dobrymi. 

Z książki dowiesz się, co zrobić, gdy: 

1. pies nie umie sam zostawać w domu,
2. szczeka np. na dźwięk domofonu i kroków na klatce, 
3. brudzi w domu (niezależnie, ile ma lat),
4. nadmiernie się ekscytuje przy wizycie gości (drapie, skacze, liże w locie),
5. nie umie przebywać z dziećmi, a spodziewasz się dziecka,
6. boi się huków, grzmotów czy sylwestrowych wystrzałów,
7. broni swych zasobów (kanapy, jedzenia czy ukradzionego ci przedmiotu). 

Dodatkowo znajdziesz tu treningi na co dzień przydatne w życiu z psem: reagowanie na imię, odsyłanie na legowisko, wracanie na wołanie, komendy: „Nie”, „Koniec”, „Równaj” czy chodzenie na luźnej smyczy (przydatne zwłaszcza na spacerach z wózkiem zakupowym czy dziecięcym). Odnajdziesz tu też pomysły na treningi posłuszeństwa oraz zabawy na zdobywanie pokarmu, które pomagają zająć psa, gdy nie chcesz, by był w pobliżu.

Magdalena Łęczycka


od 15 lat zawodowo zajmuje się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd powstał pomysł na stworzenie poradnika dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę.

BESTSELLEROWA KSIĄŻKA

Nie ma w niej teorii – to zbiór prosto wyjaśnionych rozwiązań, planów treningowych oraz sprytnych pomysłów, dzięki którym twoje życie z psem wreszcie stanie się wygodne.

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved.

FREE DOWNLOAD

Enter your email to get your FREE workbook instantly

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close