Zacznij przygodę z 

obedience

Niezależnie od tego, czy masz szczeniaka, starszego psa, rasowego czy ze schroniska, obedience pomoże im nauczyć się odpowiedniego zachowania w domu i poza nim. 

Czym jest obedience?

To sportowe posłuszeństwo psów, gdzie harmonia między szybkością a dokładnością, pobudzeniem a wyciszeniem, treningiem detali a ćwiczeniem łańcuchów zachowań gra pierwsze skrzypce! To nie tylko aportowanie, chodzenie przy nodze czy wysyłanie psa do kwadratu. To duuużo więcej! To sposób na życie!

Magdalena Łęczycka-Mrzygłód

Jak zacząć?

Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, aby zacząć trenować obedience. Oczywiście z czasem warto będzie zaopatrzyć się w dodatkowe narzędzia, jednak na początek największą inwestycją będzie czas. Poza tym przydadzą się smakołyki, którymi zmotywujesz do pracy i nagrodzisz psiaka. Na początek to tyle! 

Zacznij ćwiczyć w domu albo na spacerze.

niezbędnik szkolenia

Na te elementy zwróć uwagę przed rozpoczęciem treningów

Samokontrola

Umiejętność rezygnacji

Dobre maniery

Odpowiednia socjaliacja

Jasne zasady i granice

Wyznaczone granice

Bezpłatny poradnik

Zawarta wiedza pozwoli Ci na rozwijanie nowych umiejętności. Od początku do końca. 
Zapis na ten poradnik to pierwszy krok w stronę sukcesu! We wszystkim Ci pomogę!

Czym jest obedience?
Do je czego wykorzystać?
Obszary pracy z psem
Jak zacząć treningi?
Naucz się psa motywować
Poznaj metody na zwiększenie koncentracji
Najważniejsze przed zawodami
i wiele więcej...

Czerp wiedzę od najlepszych!

Magdalena Łęczycka-Mrzygłód - behawiorystka, autorka bestsellerowych książek i mistrzyni Polski w sportowym posłuszeństwie psów. Od 15 lat zawodowo zajmuje się szkoleniem oraz przygotowywaniem czworonogów do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. W swojej pracy stawia na pozytywne metody szkoleniowe. Dba o emocje psów i budowanie porozumienia między psem a przewodnikiem. Stale się rozwija, dążąc do perfekcji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem stąd powstał pomysł na stworzenie poradnika dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę.

Zobacz jak robi to Magda

© Copyright 2021. Ogarnij-go.

Zapisz się na bezpłatny poradnik

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji na dole dowolnego z naszych e-maili.

Close