Szczeniaczkowo.
Dobry start. Dobra przyszłość.

Wymarzony psiak pojawia się w domu. Pamiętasz te pierwsze chwile? A może przeżywasz je właśnie teraz. Co czujesz? Radość, szczęście, ekscytację? To burza emocji. Nie chcę wylewać na Ciebie kubła zimnej wody...ale muszę. Gdy opadną emocje, to wszystko może Cię przytłoczyć. 

Wymarzony psiak pojawia się w domu. Pamiętasz te pierwsze chwile? A może przeżywasz je właśnie teraz. Co czujesz? Radość, szczęście, ekscytację? To burza emocji. Nie chcę wylewać na Ciebie kubła zimnej wody...ale muszę. Gdy opadną emocje, to wszystko może Cię przytłoczyć. Szczeniak jest niczym niemowlę. To duża odpowiedzialność. Świadomość tego bardzo Ci pomoże. Bowiem to właśnie w Twoich rękach jest wychowanie psiaka tak, by całe życie z nim było przyjemne. Zainwestuj więc czas, uzbrój w cierpliwość i konsekwentnie trenuj swojego psiaka. 

Pierwsze dni psa w domu mogą być chaotyczne. Zabrany od matki i rodzeństwa jest zdany wyłącznie na siebie. Co mam zjeść? Gdzie się załatwić? Co to za dziwny stwór ciągle chce się przytulać i bawić. To tylko wyobrażenie pytań, które pojawiać się mogą w głowie szczeniaka. Jedno jest pewne - to zupełnie nowa dla niego sytuacja. 

choose your image

Ciężkim zderzeniem z rzeczywistością mogą być dla nas niektóre naturalne dla psów zachowania jak szczekanie, grzebanie w śmieciach czy zjadanie kup. Nie wszystko jesteśmy w stanie zaakceptować my lub sąsiedzi. Jednej rzeczy szczególnie nie należy lekceważyć. Mam na myśli oczywiście zjadanie przez psa wszelakich odchodów. Świadczyć może to o niedoborze niezbędnych minerałów, ale o wszystkim opowiem Ci w swoim czasie. 

Dobrą wiadomością na pewno jest fakt, że niezależnie od rasy, każdego psiaka da się odpowiednio wychować i wyszkolić. Jednak odpowiednia wiedza jest niezbędna do właściwego przebiegu tych działań. Zaczynamy z czystą kartą, nie zmarnuj tej szansy. Liczenie na to że szczeniak sam wyrośnie z takiego zachowania i przebimbanie tego okresu  jest jednym z największych błędów w wychowaniu psa które ciągnąć się może za nami przez lata. Bowiem odkręcanie błędów jest niesamowicie trudne i wymaga dwa razy więcej nakładu pracy. Dlatego przed rozpoczęciem warto rozeznać się w tym temacie. 

Na szczęście z jakiegoś powodu tu jesteś. To idealny adres. Nazywam się Magdalena Łęczycka-Mrzygłód od 15 lat zawodowo zajmuje się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd powstał pomysł na stworzenie kursów online, jak i bezpłatnych poradników dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę. 

Przygotowałam 10 modułowe szkolenie, które jest idealne dla osób, które planują zakup szczeniaka lub właśnie go nabyły i chcą uniknąć większości błędów. 

Wiedza zawarta w tym kursie pomoże Ci wychować swojego szczeniaka na zmotywowanego, zrównoważonego psa. Ćwiczenia, które proponuję dadzą Wam nie tylko podstawy pod bezproblemowe życie razem, ale również umiejętności wykorzystywane w psich sportach – koncentracji, rezygnacji z bodźców czy samokontroli. A wszystko to małymi kroczkami i szacunkiem dla rozwijającego się organizmu. 

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć i o tym jest ten kurs:) 

 Program szkolenia:

Wybór szczeniaka i nawiązywanie więzi
Socjalizacja. Sygnały stresu.
Budowanie motywacji pokarmowej
Zabawa
Praca nad wyciszaniem
Sam w domu
Przywołanie, czyli jak go zawrócić?
Luźna smycz
Pomocne umiejętności
Dobre maniery - karmienie i spacery

Bonusy:

Checklisty pdf
Pomocnicze filmiki wideo
Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Zadbaj o dobry start Twojego szczeniaka. W podziękowaniu za rozwiązanie quizu przygotowałam dla Ciebie jednorazową propozycję dostępną wyłącznie na tej stronie(!).

KURS: SZCZENIACZKOWO

Dostęp do kursu na czas nieograniczony
Wygodny dostęp do szkolenia na platformie online
Bezpłatne aktualizacje materiałów
Wychowasz swojego szczeniaka na zmotywowanego, zrównoważonego psa
Nabędziesz podstawy pod bezproblemowe życie razem
Nauczysz psa koncentracji, rezygnacji z bodźców czy samokontroli
I wiele więcej...

197 zł
1200 zł

The timer has expired!

Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!

Jestem pewna wysokiej jakości tego szkolenia. Dlatego właśnie otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że kurs ten nie był wart swojej ceny - zwrócę Ci całą kwotę z powrotem. 

To 100% bezpieczeństwa zakupu. Całe ryzyko biorę na siebie ponieważ wiem, że ten materiał naprawdę Ci się spodoba. 

Po prostu przetestuj go i przekonaj się na własnej skórze. 

Poznaj opinie osób, które skorzystały ze szkoleń Magdy:

Poznaj opinie osób, które skorzystały na szkoleniu:

Najczęstsze pytania

Czy kurs online jest skuteczny?

Oczywiście, że tak. Kursy online są bardzo skuteczne. Zapewniają dostęp do wiedzy w dogodnym dla nas momencie. Bez względu na kilometry, kursy online pozwalają nam, zdobyć wyjątkową wiedzę w zaciszu własnego domu.

Czy ten kurs naprawdę sprawdzi się w moim przypadku?

Tak. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którym udało się pokonać podobny problem. Faktycznie są rasy psów, które mają większe lub mniejsze predyspozycje do szkolenia. Niemniej każdą rasę psa da efektywnie się wyszkolić przy odpowiedniej ilości czasu.

Co w przypadku kiedy będę mieć dodatkowe pytania?

Zachęcam do kontaktu na: kontakt@ogarnijgo.pl

Copyright © Ogarnij-Go. Wszelkie prawa zastrzeżone.