Walka o luźną smycz

Twój pies rwie do przodu jak chart na wyścigach? Krztusi się, charczy, kaszle, mimo to nadal ciągnie tak, że nie możesz go utrzymać? Odpadają Ci ręce, a nawet zmagasz się z problemem powyrywanych barków i naciągniętych mięśni ramion?

Wszyscy marzymy o dniu, w którym spacer znów stanie się przyjemnością. Bez szarpania się, bez smyczy owiniętej wokół nóg i przeciągania na chodniku. Choć może to być frustrujące, musimy pamiętać, że spacery dla psa są zazwyczaj najbardziej ekscytującymi momentami dnia. One uwielbiają odkrywać nowe zapachy, miejsca i ludzi. Musisz jednak wiedzieć, że nie skazuje Cię to już na wieczną udrękę. Możesz cieszyć się wspólnym wyjściem, a dzięki temu, że tutaj jesteś, masz szansę dowiedzieć się, jak to zrobić. 

Wiele osób myśli, że ​​psy z natury wiedzą, jak grzecznie chodzić na smyczy. Nic bardziej mylnego. Tę umiejętność trzeba wyszkolić. Chodzenie nieopodal opiekuna nie jest łatwe, zwłaszcza że nasze tempo marszu jest znacznie wolniejsze, niż psów, które najchętniej poruszałyby się kłusem. Być może również Twój pies nauczył się, że ciągnięcie smyczy, jest jedynym sposobem, aby iść naprzód. Bowiem za każdym razem, gdy pies ciągnie, zrobienie z nim nawet jednego kroku daje oczekiwany efekt, znaczy to tylko jedno - działa! 

Ile prób zwalczenia problemu było już przez Ciebie podejmowanych? Nadal bez efektu? Może znasz metodę drzewa? Choć korzystanie z niej sprawia, że praktycznie cały czas stoisz, bez sensu, bo gdy tylko zrobisz krok, pies natychmiast rusza przed siebie… Nauczenie psa chodzenia na luźnej smyczy nie jest najprostsze. Wymaga konsekwencji, dużo cierpliwości i czasu. Ale uwierz mi, że będzie warto, gdy tylko będziesz móc cieszyć się spokojnym spacerem ze swoim czworonogiem. 

Musisz wiedzieć, że Twoją rozpacz i frustrację podziela wiele osób, które tak jak Ty chciałyby swobodnie spacerować ze swoimi psami. Jednak doświadczenie to uważają za zbliżone bardziej do jazdy na łyżwach, szczególnie w obliczu zbliżającej się zimy. Ja też Cię rozumiem. Ciągnięcie na smyczy jest równie irytujące, co niebezpieczne. Bowiem doprowadzić może to do wielu wypadków i kontuzji dla właścicieli, jak i psów. Choć z boku może wyglądać to zabawnie, to jestem pewna, że nie chcesz tego doświadczyć. 

Nazywam się Magdalena Łęczycka z wykształcenia jestem zootechnikiem i już od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Napisałam dwie książki, kilka artykułów i kilkanaście felietonów do różnych wydawnictw. Wiem jak ciężko o rzetelne informacje i dobre szkolenia, stąd powstał pomysł na stworzenie kursów online, jak i bezpłatnych poradników dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę bez względu na kilometry. 

Skoro tutaj jesteś oznacza to, że nie chcesz dłużej zwlekać i pragniesz nareszcie rozwiązać problemem ciągnięcia podczas spacerów u swojego psa, dlatego w podziękowaniu przygotowałam dla Ciebie jednorazową propozycję dostępną wyłącznie na tej stronie(!).

To możliwość skorzystania z pełnego kursu "Luźna smycz" w niższej, bardzo atrakcyjnej cenie. Stworzone zgodnie z Twoimi preferencjami w oparciu o wcześniejsze odpowiedzi. Kompleksowe szkolenie, w którym znajdziesz teorię oraz praktyczne materiały wideo. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, których problem ciągnięcia na smyczy...już nie dotyczy! Poznaj program szkolenia:

 Program szkolenia:

Potencjalne przyczyny problemu 
Zakupy, czyli smycz idealna
Metody na utrzymanie luźnej smyczy
Wprowadzenie hasła “Powoli” i “Równaj”
Budujemy wartość przebywania w pobliżu opiekuna
Podsumowanie

Bonusy:

Nagranie sesji treningowej z Kari
Karta pracy z podsumowaniem najskuteczniejszych metod pracy
Karta pracy z zadaniem
 Odpowiedzi na najczęstsze pytania 

Chcesz pożegnać problem na dobre? Nie czekaj i skorzystaj już teraz!

KURS: LUŹNA SMYCZ

Dostęp do kursu na czas nieograniczony
Wygodny dostęp do szkolenia na platformie online
Bezpłatne aktualizacje materiałów
Dowiesz się, dlaczego twój pies ciągnie i dobierzesz odpowiednie metody szkolenia
Poznasz najskuteczniejsze metody na naukę i utrzymanie luźnej smyczy
Nauczysz się haseł pomocniczych
Nauczysz się budować wartość przebywania obok Ciebie
I wiele więcej...

97 zł
200 zł

The timer has expired!

Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!

Jestem pewna wysokiej jakości tego szkolenia. Dlatego właśnie otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że kurs ten nie był wart swojej ceny - zwrócę Ci całą kwotę z powrotem. 

To 100% bezpieczeństwa zakupu. Całe ryzyko biorę na siebie ponieważ wiem, że ten materiał naprawdę Ci się spodoba. 

Po prostu przetestuj go i przekonaj się na własnej skórze. 

Poznaj opinie osób, które skorzystały na szkoleniu:

A może chcesz skorzystać z więcej niż jednego szkolenia?

PROMOCJA PAKIET 2 KURSÓW

Ciągnięcie na smyczy i przywołanie to najczęstsze problemy z jakimi mierzą się opiekunowie psów. Teraz możesz skorzystać z niższej ceny kupując kursy w pakiecie.

KURS: Luźna Smycz
KURS: Przywołanie

147 zł
600 zł

The timer has expired!

Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!

Najczęstsze pytania

Czy kurs online jest skuteczny?

Oczywiście, że tak. Kursy online są bardzo skuteczne. Zapewniają dostęp do wiedzy w dogodnym dla nas momencie. Bez względu na kilometry, kursy online pozwalają nam, zdobyć wyjątkową wiedzę w zaciszu własnego domu.

Czy ten kurs naprawdę sprawdzi się w moim przypadku?

Tak. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którym udało się pokonać podobny problem. Faktycznie są rasy psów, które mają większe lub mniejsze predyspozycje do szkolenia. Niemniej każdą rasę psa da efektywnie się wyszkolić przy odpowiedniej ilości czasu.

Co w przypadku kiedy będę mieć dodatkowe pytania?

Zachęcam do kontaktu na: kontakt@ogarnijgo.pl

Copyright © Your Company. All Rights Reserved.