Na co dzień czuły, lubiący pieszczoty pies niekiedy pokazuje swój ognisty temperament? Zastanawiasz się co może siedzi w głowie psa, który jednych ma ochotę zagryźć, a na widok innych skacze z radości? Na spacerach wyrywa się do każdego psa jakiego zauważy? W zagrażającej dla niego sytuacji (walcz lub uciekaj) zawsze wybiera to pierwsze?
Warczenie, kłapanie, szczekanie, gryzienie lub rzucanie się. Obawa wyrządzenia przez psa krzywdy osobie lub innemu zwierzęciu jest powodem do niepokoju wielu opiekunów. Zrozumienie czynników przyczyniających się do agresji jest istotnym elementem rozpoczęcia szkolenia, dzięki któremu możemy ją wyeliminować.
Choć zachowanie to nie jest przez nas akceptowane, należy podkreślić, że agresja jest naturalnym elementem psiej komunikacji. Motywowana strachem i niepokojem o to, czego się spodziewać i jak radzić sobie w niekomfortowej sytuacji, kiedy ktoś lub coś przekracza (i tak już wąskie) granice. Nie znając żadnego innego rozwiązania, w ich mniemaniu atak to jedyny możliwy sposób ustrzeżenia się przed niechcianym dotykiem, nieprzyjemnym przechodniem, mijanym psem lub innym przerażającym stworzeniem naruszającym bezpieczną strefę.
Często zastanawiamy się co zrobiliśmy źle w wychowaniu psa. Mamy poczucie winy, że dzieje się tak z naszego powodu. Niekontrolowane wybuchy z czasem mogą się nasilić (o zgrozo!), a już pojawiają się wystarczająco często. To przerażające. Nie da się przecież wiecznie wychodzić po nocy, kiedy w okolicy nie ma żadnych innych psów lub ludzi. Gości do domu też od czasu do czasu wypadałoby zaprosić. Może wkrótce na świat przyjdzie dziecko i szukasz rozwiązania, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Rozumiem Twoją frustrację. Szczególnie kiedy dotychczas podjęte próby nie przyniosły ŻADNYCH efektów. Wiele osób pod wpływem emocji rozważa nawet oddanie, a w najgorszym wypadku uśpienie psa. Na szczęście z jakiegoś powodu tu jesteś. Chętnie Ci w tym pomogę!
Nazywam się Magdalena Łęczycka z wykształcenia jestem zootechnikiem i już od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Napisałam dwie książki, kilka artykułów i kilkanaście felietonów do różnych wydawnictw. Wiem jak ciężko o rzetelne informacje i dobre szkolenia, stąd powstał pomysł na stworzenie kursów online, jak i bezpłatnych poradników dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę bez względu na kilometry.
Została przez Ciebie podjęta świadoma decyzja o dołączeniu do mojego bezpłatnego poradnika. Przez najbliższe tygodnie będę dzielić się z Tobą wiedzą o psychologii psa, zdradzę Ci sposoby na polepszenie Waszej relacji oraz rozwiązania na niektóre problemy. Wiem natomiast, że wiele osób nie chce już dłużej czekać i chce natychmiastowe efekty. Właśnie z myślą o takich osobach przygotowałam jednorazową propozycję dostępną wyłącznie na tej stronie(!).
Chcesz pożegnać problem na dobre? Nie czekaj i skorzystaj już teraz!
Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!
Jestem pewna wysokiej jakości tego szkolenia. Dlatego właśnie otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że kurs ten nie był wart swojej ceny - zwrócę Ci całą kwotę z powrotem.
To 100% bezpieczeństwa zakupu. Całe ryzyko biorę na siebie ponieważ wiem, że ten materiał naprawdę Ci się spodoba.
Po prostu przetestuj go i przekonaj się na własnej skórze.
Ciągnięcie na smyczy i przywołanie to najczęstsze problemy z jakimi mierzą się opiekunowie psów. Teraz możesz skorzystać z niższej ceny kupując kursy w pakiecie.
Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!
Czy kurs online jest skuteczny?
Oczywiście, że tak. Kursy online są bardzo skuteczne. Zapewniają dostęp do wiedzy w dogodnym dla nas momencie. Bez względu na kilometry, kursy online pozwalają nam, zdobyć wyjątkową wiedzę w zaciszu własnego domu.
Czy ten kurs naprawdę sprawdzi się w moim przypadku?
Tak. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którym udało się pokonać podobny problem. Faktycznie są rasy psów, które mają większe lub mniejsze predyspozycje do szkolenia. Niemniej każdą rasę psa da efektywnie się wyszkolić przy odpowiedniej ilości czasu.
Co w przypadku kiedy będę mieć dodatkowe pytania?
Zachęcam do kontaktu na: kontakt@ogarnijgo.pl
Copyright © Your Company. All Rights Reserved.