Skuteczne przywołanie, czyli przychodzenie na komendę

Czy po spuszczeniu ze smyczy Twój pies nie zwraca na Ciebie uwagi? W amoku biegnie za wszystkim co się rusza? Zna różne komendy i wykonuje je bez problemów, ale po spuszczeniu “głuchnie” na wszystkie polecenia? Albo wraca do „bezpiecznej” odległości i za nic nie da się złapać? Próbujesz różnych sztuczek, kusisz go smakołykami, ale nic to nie daje? Mimo wielu prób wciąż obawiasz się spuścić go ze smyczy, bo “Do mnie!” nie zawsze działa?

Przywołanie jest jedną z najważniejszych komend, którą Twój pies powinien znać i na którą powinien reagować. Opanowanie jej pozwoli nie tylko na większy komfort podczas spaceru. Dzięki niej możesz umożliwić psu zaspokoić jego naturalne potrzeby jak swobodne bieganie i eksplorowanie środowiska. Nie sposób wspomnieć o kluczowej kwestii jaką jest bezpieczeństwo. Kiedy pies w popłochu biegnie prosto pod koła rozpędzonego samochodu, wtedy przywołanie jest dosłownym ratunkiem. Dlatego niezbędne jest nauczenie go właściwej reakcji. 

To podstawowa, choć trudna do wyszkolenia komenda. W końcu dookoła jest tak wiele intrygujących rzeczy. Drzewa, ptaki, przechodnie, ciekawy zapach albo sarna w lesie. Nic dziwnego, że w obliczu tak dużej różnorodności tracimy wartość w oczach naszego psiaka. Szczególnie, kiedy zapamiętał schemat, że zaraz po powrocie zostaje zapięty na smycz. Wtedy nie może już dłużej cieszyć się wolnością i kończy się zabawa, bo zmierzacie w kierunku mieszkania. To właśnie jest najczęstszy powód znikomej reakcji na nasze wołanie. Człowiek = nuda.

Dlaczego tak się dzieje skoro chcemy dla naszych czworonogów jak najlepiej? Nieciekawa przecież jest perspektywa prowadzenia psa całe życie na długiej lince i potrzebne jest dać mu trochę czasu dla siebie. Rozumiem, że może to być frustrujące. Pragniemy wspaniałej relacji i przywiązania psa, ale nie smyczą. Boisz się, że kiedyś drugi pies pogryzie go zanim dobiegniesz, ucieknie w głąb lasu albo że wpadnie pod samochód. Tylko co zrobić kiedy, kiedy nawet pachnąca kiełbaska nie zdaje egzaminu? Musisz wiedzieć, że istnieje rozwiązanie tego problemu i chętnie Ci w tym pomogę. 

Nazywam się Magdalena Łęczycka z wykształcenia jestem zootechnikiem i już od 15 lat zawodowo zajmuję się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Napisałam dwie książki, kilka artykułów i kilkanaście felietonów do różnych wydawnictw. Wiem jak ciężko o rzetelne informacje i dobre szkolenia, stąd powstał pomysł na stworzenie kursów online, jak i bezpłatnych poradników dla wszystkich opiekunów psów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę bez względu na kilometry.

Mam dla Ciebie drobną radę. Jeśli pies zwiewa tylko kiedy widzi smycz w twojej ręce, musisz nauczyć go, że blisko Ciebie też dzieją się dla psa fajne rzeczy! Szkolenie możesz zacząć już w domu - zapnij smycz i zacznij się bawić z psem ulubioną zabawką albo daj mu coś dobrego. Ważne jest, aby ta “super rzecz” pojawiała się tylko po zapięciu smyczy. Dzięki temu psiak szybko nauczy się, że warto być blisko Ciebie! To tylko jeden z podstawowych sposobów, dzięki któremu łatwo zwiększysz psią wartość przebywania niedaleko Ciebie. 

Musisz jednak wiedzieć, że nauka przywołania to złożony proces. Natomiast widzę, że masz motywację do działania. Właśnie dlatego przygotowałam dla Ciebie coś co pozwoli Ci poradzić sobie z tym problemem. Ponieważ tutaj jesteś otrzymujesz ode mnie jednorazową propozycję dostępną wyłącznie na tej stronie(!).

To możliwość skorzystania z pełnego kursu "Przywołanie" w niższej, bardzo atrakcyjnej cenie. Stworzone zgodnie z Twoimi preferencjami w oparciu o wcześniejsze odpowiedzi. Kompleksowe szkolenie, w którym znajdziesz teorię oraz praktyczne materiały wideo. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, których problem braku reakcji na przywołanie...już nie dotyczy! Poznaj program szkolenia:

 Program szkolenia:

Przywołanie- jak zacząć i dobrze trenować
Sposoby na przywołanie
Właściciel w centrum psiego świata
Więź- jak wzmacniać i po co
Rezygnacja, czyli ćwiczenie przekierowywania uwagi z rozproszeń na opiekuna
Podsumowanie

Bonusy:

Checklista pdf
Lista zasad
Wideo - 8 rad na przywołanie
Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Chcesz pożegnać problem na dobre? Nie czekaj i skorzystaj już teraz!

KURS: SKUTECZNE PRZYWOŁANIE

Dostęp do kursu na czas nieograniczony
Wygodny dostęp do szkolenia na platformie online
Bezpłatne aktualizacje materiałów
Dowiesz się, dlaczego twój pies nie reaguje na przywołanie i dobierzesz odpowiednie metody szkolenia
Poznasz najskuteczniejsze metody na skuteczne przywołanie psa
Nauczysz się haseł pomocniczych
Nauczysz się budować wartość przebywania obok Ciebie
I wiele więcej...

67 zł
200 zł

The timer has expired!

Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!

Jestem pewna wysokiej jakości tego szkolenia. Dlatego właśnie otrzymujesz ode mnie 30 dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że kurs ten nie był wart swojej ceny - zwrócę Ci całą kwotę z powrotem. 

To 100% bezpieczeństwa zakupu. Całe ryzyko biorę na siebie ponieważ wiem, że ten materiał naprawdę Ci się spodoba. 

Po prostu przetestuj go i przekonaj się na własnej skórze. 

Poznaj opinie osób, które skorzystały na szkoleniu:

A może chcesz skorzystać z więcej niż jednego szkolenia?

PROMOCJA PAKIET 3 KURSÓW

KURS: Luźna Smycz
KURS: Przywołanie
KURS: Agresja u psów

147 zł
700 zł

The timer has expired!

Promocja dostępna jest tylko przez ograniczony czas!

Najczęstsze pytania

Czy kurs online jest skuteczny?

Oczywiście, że tak. Kursy online są bardzo skuteczne. Zapewniają dostęp do wiedzy w dogodnym dla nas momencie. Bez względu na kilometry, kursy online pozwalają nam, zdobyć wyjątkową wiedzę w zaciszu własnego domu.

Czy ten kurs naprawdę sprawdzi się w moim przypadku?

Tak. Skuteczność potwierdzają tysiące zadowolonych klientów, którym udało się pokonać podobny problem. Faktycznie są rasy psów, które mają większe lub mniejsze predyspozycje do szkolenia. Niemniej każdą rasę psa da efektywnie się wyszkolić przy odpowiedniej ilości czasu.

Co w przypadku kiedy będę mieć dodatkowe pytania?

Zachęcam do kontaktu na: kontakt@ogarnijgo.pl

Copyright © Your Company. All Rights Reserved.