JAK TO DZIAŁA?

ONLINE

Konsultacje z behawiorystami Ogarnij Go odbywają się online. Zaoszczędzasz nie tylko czas potrzebny na dojazd, ale i paliwo.

60 MINUT

Konsultacja trwa 60 min. Z naszego doświadczenia, jest to najbardziej optymalny czas spotkania.

DODATKOWE MATERIAŁY

Aby jak najlepiej wykorzystać czas, przed spotkaniem poprosimy o wysłanie nagrań przedstawiających problem, który chciałbyś omówić z behawiorystą.

z kim będę pracować?

Tamara Krzemińska

Trenerka
Instruktorka nosework

W swojej pracy z duetami pies-człowiek kładzie duży nacisk na dobre samopoczucie obu stron. Jej celem jest poprawa i pielęgnowanie relacji pies-człowiek poprzez wspólną zabawę, trening i spacery. 

Na co dzień jest opiekunem dwóch owczarków belgijskich malinois. Z Borutą (4 lata) trenuje frisbee, obedience i nosework. Z rocznym Vevakiem przygotowują się do startowania w mondioringu (sport łączący obedience z elementami obrony).

Natalia Kubiak

Behawiorystka zwierzęca
Zoopsycholożka
Instruktorka szkolenia psów oraz psiego fitnessu

Od 2010 roku regularnie uczestniczy w seminariach i szkoleniach o tematyce kynologicznej i stale poszerza swoją wiedzę pod okiem najlepszych prelegentów nie tylko z całego kraju, ale i z całego świata. Fascynuje ją praca z psami przejawiającymi różne zaburzenia behawioralne, m.in. nadmiernie lękliwymi czy agresywnymi. We współpracy z psem największy nacisk kładzie na komunikację, wzajemne zrozumienie, budowanie relacji i poprawienie dobrostanu psa.

Małgorzata Pawlaczyk

Behawiorystka zwierzęca
Zoopsycholożka
Instruktorka obedience

Nieustannie doskonali swoje umiejętności trenerskie uczestnicząc w warsztatach i seminariach. Ukończyła kurs m.in. trenera psów oraz zoopsychologa/behawiorysty, dzięki czemu posiada niezbędne kwalifikacje do przeprowadzania konsultacji i terapii behawioralnych zwierząt towarzyszących. Prócz tego jest instruktorką obedience I i II stopnia oraz instruktorką psiego fitnessu.

umów się na konsultację indywidualną w 3 prostych krokach:

Dokonaj płatności za konsultację.
Po dokonaniu płatności na swój adres e-mail otrzymasz ankietę, w której będziesz mógł wybrać behawiorystę oraz zaproponować termin spotkania, który Ci pasuje.
Przed spotkaniem poprosimy Cię o wysłanie dodatkowych materiałów - np. nagrań zachowań Twojego psa, które chciałbyś omówić z behawiorystą.

konsultacja INDYWIDUALNA

140 zł

pakiet
3 konsultacji

420 zł

NAJLEPSZA WARTOŚĆ

Pakiet
10 konsultacji

1400 zł

1199 zł

Wszystkie prawa © 2022 - ogarnij-go.pl

Potrzebujesz pomocy?