Chcesz kupić w ratach?

1. Wybierz pakiet:

(opis pakietów znajdziesz poniżej)

2. Uzupełnij formularz i wybierz opcję "Raty PayU"

3. Otworzy się nowa strona. Wybierz opcję raty zero. Możesz rozłożyć płatność na 5 lub 10 rat.

Czy są dodatkowe płatności?

Nie, w przypadku rat 0% wszystkie prowizje bierzemy na siebie. 

Kto udziela pożyczki na zakupy?

-Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce.
-Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym, zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
-PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?

Nic, zakup przedmiotów następuje dopiero po udanej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji pożyczki przez sprzedawcę. W razie jakichkolwiek problemów napisz do nas na kontakt@ogarnijgo.pl.

Wybierz pakiet dla siebie!

II PULA

Standard

697 PLN

lub 69,70 zł/miesięcznie w ratach 0 %

22 moduły edukacyjne
 Bibliotekę Psiej Akademii 
 Materiały pomocnicze
Nieograniczony dostęp 24/7 
 Psie Rewolucje 
Certyfikat
Webinar na start
Nagrania live Q&A

II PULA

Premium

1097 PLN

lub 109,70 zł/miesięcznie w ratach 0 %

Pakiet Standard + Dodatkowo otrzymujesz:

Grupę wsparcia Psich Ogarniaczy (możesz zadać dowolne pytanie związane z kursem, wstawić nagranie z ćwiczeń do oceny, porozmawiać i motywować się wzajemnie z innymi kursantami)
Spotkania grupowe online (co 2-3 tygodnie) z możliwością zadawania pytań
Konkursy i wyzwania z extra nagrodami 
Możliwość wykupienia spotkania online z trenerem

II PULA

VIP

2047 PLN

lub 204,70 zł/miesięcznie w ratach 0 %

Pakiet Standard + Pakiet Premium + Dodatkowo otrzymujesz:

Pełny kurs online "Obedience klasa 0 i 1"
2 sesje indywidualne online z Małgorzatą Pawlaczyk (40 min).
2-dniowy warsztat z Magdaleną Łęczycką po ukończeniu szkolenia w Toruniu.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka 0% Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank lub mBank lub Kreditech. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. 

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank lub mBank lub Kreditech. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.