Poczekaj!

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Krok 1 z 2 - Jednorazowa oferta

Zanim zdradzę Ci szczegóły, to muszę Ci najpierw POGRATULOWAĆ, ponieważ właśnie została przez Ciebie podjęta bardzo słuszna decyzja! Dzięki e-bookowi "Jak oduczyć psa ciągnięcia na smyczy" zrozumiesz przyczyny, dla których Twój pies nieustannie rwie przed siebie, poznasz wskazówki na rozwiązanie tego problemu i podejmiesz skuteczne działania!

A co, gdybym powiedziała Ci, że możesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty i rozwiązać nie tylko problem z ciągnięciem na smyczy, ale różne inne problemy wychowawcze swojego psa w sposób, dzięki któremu Wasza więź będzie jeszcze silniejsza?

Są sposoby, które pozwolą Ci osiągnąć 3 razy lepsze rezultaty 2 razy szybciej i nie mają skutków ubocznych!

Muszę Ci powiedzieć, że bardzo cenię takie osoby jak Ty! Edukujesz się, rozwijasz. Wiesz, że inwestując drobną kwotę, możesz zyskać ogromną przewagę w zrozumieniu, wychowaniu i szkoleniu swojego psa.

Już za chwilę otrzymasz e-book, dzięki któremu poznasz powody ciągnięcia na smyczy i sposoby na rozwiązanie tego problemu. Jeśli jesteś jednak chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie psiej komunikacji, efektywnego szkolenia, rozumienia psich emocji to koniecznie czytaj do końca!

Przygotowałam jednorazową ofertę specjalną, która nigdy wcześniej nie była dla nikogo dostępna. Już za chwilę jako jedna z pierwszych osób otrzymasz do niej dostęp! Jeśli jednak opuścisz tę stronę, ta oferta przepadnie na zawsze - nigdzie indziej nie ma do niej dostępu!

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, jakby to było, gdyby wszystkie Twoje spacery z psem obyły się bez ciągnięcia? Relaks, spokój, brak stresu i złości. Większa kontrola nad psem, większe bezpieczeństwo pupila i mniej bolących rąk od smyczy.

A jakby to było, gdyby wszystkie problemy z Twoim psiakiem dosłownie zniknęły? 

Agresja, gryzienie, niszczenie rzeczy, skakanie, brak posłuszeństwa, brak reakcji na przywołanie i na komendy. Wyobrażasz sobie, jakby wtedy wyglądało Twoje życie?

Wiele moich klientów mówi, że od kiedy wdrożyli różne ćwiczenia, które proponuję, od to spojrzeli na psi problem i generalnie na swojego psa inaczej. Wszystko się zmieniło na lepsze. Mają wrażenie, że ich pies im bardziej ufa, jest bardziej zadowolony, a ich relacja znacząco się polepszyła. 

Jeśli też tak chcesz, to już teraz możesz w pierwszej kolejności (przed wszystkimi innymi!) zarezerwować sobie miejsce na moim bestsellerowym kursie - Psia Akademia Ogarnij Go!

Tak! Po ponad półrocznej przerwie Akademia Ogarnij Go powraca! 🥳 W przyszłym tygodniu oficjalnie rozpocznie się nabór do 9 edycji szkolenia, ale Ty masz możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca w znacznie niższej cenie! 

Dlaczego warto zarezerwować miejsce teraz? 

⭐️ O nic się nie martwisz - masz pewne, zagwarantowane miejsce na kursie
⭐️ Zyskujesz 100 zł zniżki (499 zł zamiast 599 zł w wersji Standard [możliwość rat])
⭐️ Otrzymujesz bezterminowy dostęp (zamiast dostępu na rok)

Wcześniejsza rezerwacja miejsca kosztuje 199 zł. Ta kwota później odliczana jest od ceny kursu.

© Wszystkie prawa Ogarnij Go | Regulamin i polityka prywatności