Jak możesz wyszkolić swojego psa i zbudować z nim niesamowitą więź?


Wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś zmienił najbardziej uciążliwe zwyczaje Twojego psa, wywołujące stres u Ciebie i niego.

Jakby to było, gdybyś zbudował głęboką więź ze swoim psem, a on w końcu zaczął reagować na komendy.

I gdybyś nigdy więcej nie musiał się martwić, czy wyrządzi komuś krzywdę lub, czy jemu coś się nie stanie.

Cześć, mam na imię Magdalena Łęczycka Mrzygłód.

Od 15 lat zawodowo zajmuje się szkoleniem psów oraz przygotowywaniem ich do zawodów i egzaminów (pt/obedience). Na co dzień pomagam właścicielom czworonogów w rozwiązywaniu problemów behawioralnych. Jako trenerka zwierzęca i instruktorka obedience, czyli sportowego, psiego posłuszeństwa prowadzę szkolenia oraz warsztaty własnego autorstwa. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem i popularnością w kraju, jak i za granicą. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd powstał pomysł na napisanie książek, które  w krótkim czasie zyskały status bestsellerów.

Tyle o mnie w wielkim skrócie, bo nie chcę się tu zbytnio rozpisywać o sobie. Teraz najważniejsze jest, byś pozwolił mi na przekazanie Ci wszystkiego tego, co zdołałam się nauczyć w ciągu mojej kilkunastoletniej praktyki zawodowej.  

Na co dzień towarzyszą mi

Border Collie Wei (7 lat)

•aktualnie klasa "3" w obedience

•Ocena doskonała, pierwsze miejsce na ostatnich zawodach obedience (Polska, październik 2020)

•Puchar dla najlepszego psa zawodów obedience, Austria

Owczarek Belgijski Kaj (14 lat)

•Trenowałam na najwyższym poziomie agility i obedience

•Mistrz Polski Obedience Owczarków Belgijskich i Francuskich

•Rezerwa na Mistrzostwach Świata Obedience

Australian Kelpie Zuko (9 lat)

•dwa starty na Mistrzostwach Świata w sportowym posłuszeństwie, nosework

•2 x wniosek na Międzynarodowego Championa Obedience (Węgry, Austria)

•Mistrzostwa Świata Obedience w Rosji 28 miejsce/80 psów 2016

•2 gie miejsce Puchar Polski Obedience

A oto moja historia...

Kiedyś moje relacje z psami nie wyglądały jak teraz. Co prawda od dziecka kochałam zwierzęta, ale niestety moje umiejętności prowadzenia komunikacji z psami, nie zawsze przychodziły mi z taką łatwością. 

W moim rodzinnym domu mieliśmy psa. Wabił się Barry i był mieszanką owczarka azjatyckiego z niemieckim - typ tzw. molosa. Na krótko po tym, jak stał się członkiem naszej rodziny, Barry zaczął mieć spore problemy z agresją i to nie tylko względem obcych, ale też w stosunku do domowników. Najbardziej warczał i szczekał na mojego brata. 

Było to niezrozumiałe dla nas wszystkich, w tym i dla mnie, ponieważ każdy z nas był do niego tak samo przyjacielsko nastawiony i miły. Nie mogliśmy pojąć, jak to jest możliwe, że Barry pomimo naszej opieki i miłości odpłacał nam się w taki sposób…, tym bardziej, że zawsze miał pełną miskę ulubionych, mięsnych przekąsek i własne, przytulne legowisko.

Czy tak już musi pozostać na zawsze?

Wiem, przez co teraz przechodzisz i ile musi Cię to kosztować nerwów. To bywa naprawdę męczące i frustrujące, a ja doskonale Cię rozumiem. 

Znam to uczucie, gdy troszczysz się o to czworonożne stworzenie, jak o własne dziecko, dając mu bezgraniczną miłość, a i tak wychodzi na to, że zupełnie nie masz wpływu na jego zachowanie. 

Pamiętam, ile czasu zajmowało mi, by cokolwiek od niego wyegzekwować, a on i tak robił swoje. Bywało, że czułam się całkowicie bezsilna, a największe pretensje miałam do samej siebie. 

Jednak chyba największy smutek wywoływało we mnie to, iż cały czas się bałam. Bałam się tego, że nie mogę mu prawdziwie zaufać, bo jego czyny z dnia na dzień stawały się coraz bardziej nieprzewidywalne. Co gorsze, problem się nasilał, a ja nie mogłam nic na to poradzić. Moi rodzice byli bliscy decyzji oddania Barrego. 

„To jest zbyt niebezpieczne!”  -usłyszałam pewnego dnia. 

Łzy napłynęły mi do oczu, a w sercu poczułam wielkie ukłucie. Dotarło do mnie, że mogę na zawsze stracić mojego najlepszego przyjaciela. Stanęłam przed trudnym wyborem. Chodziło przecież o mojego brata i Barrego. Obu szczerze kochałam i obaj byli mi tak samo bliscy, gdyż pies w krótkim czasie stał się prawowitym członkiem rodziny.

Powoli traciłam nadzieję na jakąkolwiek poprawę...

Co tu dużo mówić - byłam załamana, jak jeszcze nigdy dotąd. Codziennie narastał we mnie coraz większy żal i smutek. Pomimo kolejnych i kolejnych prób wciąż nie było efektów, a ja nadal nie miałam pojęcia ani o tym, jak prawidłowo komunikować się ze swoim psem, ani jak odczytywać sygnały, które mi wysyłał. Wtedy jego zachowania i gesty znaczyły dla mnie tyle samo, co teraz dla Ciebie - czyli nic, albo nic oprócz totalnej dezorientacji. 

Pamiętam też to dziwne uczucie, które mi towarzyszyło, kiedy na niego spoglądałam. Choć Barry mieszkał z nami pod jednym dachem, to zachowywał się, jakby żył w „swoim świecie”. Nie specjalnie zwracał na nas uwagę, a już z całą pewnością nie był skory do współpracy.

choose your image

Być może ty też tak masz...

Zastanawiasz się, czy przypadkiem Twojemu psu nie stanie się jakaś krzywda, jeśli któregoś dnia nie zareaguje na zawołanie?

Co jeśli nagle pobiegnie za czymś i wpadnie pod samochód, zgubi się, lub zaatakuje go jakieś zwierzę?

A co jeśli pies, którego wychowujesz od lat, niespodziewanie rzuci się na psa z sąsiedztwa lub małe dziecko, które jedynie chciało się z nim przywitać i go pogłaskać?

Co wtedy, gdy będziesz miał na sumieniu nieszczęśliwy wypadek, wiedząc, że może gdybyś umiał go lepiej wyszkolić, wszystko potoczyłoby się inaczej?! 

Dostaje całe mnóstwo wiadomości od osób, które są wręcz przemęczone ogromem takich sytuacji. Opowiadają mi, jak bardzo czują się bezsilni wobec problemu. Cały czas się obwiniają się, ale chyba najgorsze jest to, że swoją niepohamowaną złość niekiedy wyładowują na zwierzęciu. 

Z drugiej strony dominuje w nich ogromny wstyd, kiedy tak bardzo zależy im, by być odpowiedzialnym i jednocześnie troskliwym opiekunem.

Czy ty też próbowałeś już niemal wszystkiego?

Ok, to teraz przyznaj się, ile to już razy próbowałeś samodzielnie przetłumaczyć coś swojemu psiakowi!? 

I nic. I ciągle nic. I dalej nie było żadnej poprawy. 

A może bywało i tak, że w dobrej wierze i z dobrą intencją najpierw postanowiłeś sam się wyedukować, oglądając filmy na YouTube, a potem starałeś się to przekazać swojemu czworonogowi? Zakupiłeś stosowne książki. Tuż przed pójściem spać zaczytywałeś się w fachowych poradnikach. A nawet pokusiłeś się o to, by poszukać pomocy na forach internetowych, a i tak nie przynosiło to pożądanego rezultatu. 

Teraz zastanawiasz się, co jeszcze mógłbyś zrobić. Czego wciąż nie wiesz? Co pomijasz. 

Raz zdarzyło się, że zapytałeś o radę swojego weterynarza, ale i ten rozłożył tylko ręce, bo sam nie wiedział, co faktycznie poskutkuje. Być może jest tak, że powoli zaczynasz wątpić w jakąkolwiek pozytywną zmianę. Może uważasz, że taka jest natura Twojego zwierzaka, a ty musisz ostatecznie się z tym pogodzić. 

Powoli odpuszczasz wszystkie próby i akceptujesz zachowania, które w gruncie rzeczy są dla Ciebie nieakceptowalne. 

Przeszkadzają Ci i dobrze wiesz, że wasza relacja staje się mniej satysfakcjonująca. Na domiar złego widzisz, jak psy w Twojej okolicy zachowują się inaczej i, że w ogóle potrafią się poprawnie zachowywać. Dopadają Cię kolejne negatywne myśli, że to z Twoim psem musi być coś nie tak

Dlaczego pozostałe psy są takie usłuchane? 

Są mądrzejsze od Twojego? 

Bardziej nadają się do tresury? 

W czym tkwi problem i gdzie leży błąd? 

Jeśli jakakolwiek zmiana wydaje Ci się wręcz niemożliwa do wykonania, to wiedz o tym, że miałam podobnie. Może przynajmniej to choć odrobinę Cię pocieszy. 

Ze mną też było tak, że niekiedy udawało mi się czegoś nauczyć Barrego, ale mój entuzjazm nie trwał zbyt długo. Później znów powracał do dawnych nawyków, albo reagował tylko wtedy, kiedy obiecywałam mu nagrodę, albo kiedy miał na to ochotę. 

Nie wiem, jak ty, ale ja zwątpiłam już we wszystko.

Co było dalej ze mną i Barrym?

Wiedziałam, że za wszelką cenę muszę pomóc i jemu i mojej rodzinie, ale nie miała pomysłu, jak tego dokonać. Mimo wszystko postanowiłam, że się nie poddam. Za bardzo pokochałam to zwierzę i jednocześnie rodzina od zawsze była dla mnie najważniejsza. Chciałam, abyśmy wszyscy razem pozostali w komplecie, czyli ja, moi rodzice i brat i oczywiście Barry. 

Zaczęłam więc inwestować we własny rozwój, by uzyskać wiedzę, jak poprawić komunikację z psami. - Przecież musi być jakiś sposób”, bezustannie powtarzałam sobie w duchu. Z czasem zaczęłam próbować różnych ćwiczeń takich, jak: 

- odpowiednia komunikacja, 

- odczytywanie sygnałów, 

- budowanie relacji i bliskiej więzi. 

Aż tu nagle zdarzył się cud. Tak przynajmniej początkowo sądziłam. 😉 

Barry o dziwo stopniowo zaczął się mnie słuchać, mimo starszego wieku i wielu złych nawyków, których wcześniej nie sposób było wykorzenić. To tak, jakbym nagle przemówiła do niego jego własnym językiem. Przeżyłam prawdziwy szok… Zresztą nie tylko ja, bo mój psiak chyba również. 😉

Czy to możliwe, że da się „rozmawiać” z psami?

Muszę Ci się, do czegoś przyznać! Wszystko wskazywało na to, że problem wcale nie leżał w Barrym. Przez długi okres winiłam samą siebie i do siebie miałam największe pretensje. Jak się okazało, sekret tkwił jednak w złej komunikacji. Odetchnęłam z ulgą, a i Barry zaczął częściej merdać ogonem i skakać do nieba prawie tak dobrze, jak mały kangur. To było słodkie. 

Do tej pory ani ja, ani moja rodzina kompletnie nie rozumieliśmy Barrego. A on nas. Nie zdawał sobie sprawy, z tego co robi i, że robi coś źle. Po prostu takie zachowanie nakazywał mu jego psi instynkt. I nie ma się też co dziwić. Nasze komunikaty brzmią dla psa tak samo dziwacznie, jak dla nas języki chiński. Wyobraź sobie, że próbujesz zrozumieć Chińczyka, mówiącego w charakterystycznym mandaryńskim dialekcie. 

A co jeśli w tym momencie usiłowałby Ci wytłumaczyć fizykę kwantową? No właśnie! Zgadzam się z Tobą - to jest niewyobrażalne, a już na pewno, nie idzie, że tak powiem się dogadać. 

Proszę, zatrzymaj się tu jeszcze na moment i pomyśl… Jakbyś w takim razie się poczuł, gdyby ktoś mówił w obcym dla Ciebie języku, a ty w dodatku nie byłbyś w stanie zadać mu ani jednego pytania?!

W końcu znalazłam właściwy klucz…

Odetchnęłam z ulgą, bo nareszcie moja praca „nie poszła na marne”. Wręcz przeciwnie, podjęty wysiłek nad zrozumieniem i zbudowaniem więzi z Barrym przyniósł pożądane skutki, a ja przy okazji odkryłam swoją wielką pasję. 

W międzyczasie pojawił się kolejny pies Kaj - owczarek belgijski i to z nim  rozpoczął się pierwszy etap moich psich zawodów. Przez kolejne lata zgłębiałam tajniki „psiego języka” oraz stopniowo wdrażałam krok po kroku proste, ale jakże skuteczne metody szkoleniowe. Jeździłam na kursy odbywające się w Polsce oraz za granicą. 

Efektem stała się wspaniała więź, jaką udało mi się zbudować z moimi kolejnymi psami. Z taką różnicą, że tym razem szło szybciej, znacznie szybciej i łatwiej. Niesamowite połączenie, o jakim wcześniej nawet nie mogłam zamarzyć. Wcześniej po prostu wydawało mi się to nierealne. 

Czy nie sądzisz, że wspaniale byłoby móc cieszyć się takim połączeniem z Twoim psem? 
Myślę, że tak! 🙂 

Następnie przyszły zawody w kraju, które wspólnie zaczęliśmy wygrywać. Zaraz po nich pojawiły się kolejne. Tym razem już na skalę międzynarodową, gdzie i tu nie zawiedliśmy. Sukces udawało nam się powtórzyć z każdym następnym podejściem. Nieprawdopodobne uczucie, nie wspominając o dumie, jaka wówczas rozpierała moje serce. A moje psy…, chyba nigdy nie widziałam ich aż tak szczęśliwych.

Hej, jestem taka sama, jak i Ty!

Poznałeś moją historię i jak już wiesz, nie urodziłam się mistrzynią. Nagrody, dyplomy, tytuły, wyróżnienia - to przyszło z czasem, a moje sukcesy szybko zainspirowały innych właścicieli psów. Oni również pragnęli poznać te zaskakująco łatwe, ale skuteczne metody. 

Powiem Ci szczerze, że tu nie chodzi tylko o to, żeby pies stał się posłuszny. Gdy pies czuje się zrozumiany i doceniany i wie, jak może się z Tobą porozumieć, zaczyna dziać się prawdziwa magia. Oboje zyskujecie głębszą więź, a to z kolei daje niesamowitą satysfakcję i radość.

Obiecuję, te problemy znikną na zawsze

W mojej pracy zawodowej pomogłam już ponad 3000 klientów w rozwiązaniu najbardziej irytujących i frustrujących problemów z ich czworonogami. Stąd też śmiało mogę stwierdzić, że do tych przysparzających najwięcej kłopotów zalicza się: 

problem agresji na spacerze w stosunku do innych psów,
problem agresji do ludzi i/lub domowników
problem braku reakcji na komendy
niszczenie i psucie różnych rzeczy
gryzienie mebli
jedzenie śmieci i odchodów
pojawienie się dziecka w rodzinie
problem lęku separacyjnego
nadpobudliwość
problem lękliwości psa
częste i nadmierne szczekanie i ujadanie
skakanie na Ciebie i innych

Musisz przyznać, że jest tego dosyć sporo i, że nie sposób się z tym wszystkim samodzielnie uporać. Zwłaszcza wtedy, gdy nie masz odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Dlatego przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego.

Ogarnij go”, a zyskasz dozgonną miłość i przyjaźń

Podczas mojej kilkunastoletniej praktyki, kiedy to pomagałam klientom, zaobserwowałam, że nawet gdy całkiem nieźle radzą sobie na szkoleniach, to po powrocie do domu, zapominają o wielu istotnych kwestiach. Nagle automatycznie włącza się dawna rutyna, przez co i stare nawyki psa powracają niczym bumerang. By temu zaradzić, stworzyłam wyjątkowy kurs online, który pomoże Ci raz na zawsze pozbyć się niechcianych zachowań Twojego pupila. 

Kurs składa się dokładnie z jedenastu modułów. W każdym znajdziesz po kilka nagrań, gdzie od podstaw wyjaśnię Ci, w jaki sposób postępować ze swoim psem, by zbudować z nim głębszą więź i wzmocnić posłuszeństwo. Nauczę Cię także, jak go lepiej rozumieć. 

Jednak nie na samej teorii opiera się ten kurs. Jak zapewne wiesz, to praktyka czyni mistrza! W myśl tej zasady wplotłam do niego ćwiczenia z zakresu obedience (sportowego posłuszeństwa), by dzięki temu sesje treningowe z Twoim psem nie były ani nudne, ani tym bardziej monotonne. 

Celem każdej lekcji jest zbudowanie psiej motywacji z jednoczesnym zaangażowaniem, nie tracąc przy tym wypracowanych nowych nawyków. W modułach znajdziesz również przydatne pliki do pobrania, wywiady m.in. z zoofizjoterapeutką, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Do tego fachowe porady oraz wiele innych, praktycznych wskazówek. 

Ile dałbyś za to, by problemy z Twoim psem znikły, a wasza więź się wzmocniła? 

Zapewne zastanowisz się teraz, ile może kosztować kurs, który jest kwintesencją mojego całego doświadczenia zawodowego. 

Podsumowaniem nie tylko 15-letniej pracy w zawodzie psiego trenera i szkoleniowca, ale również niezliczonej liczbie godzin, które poświęciłam na własną edukację i praktykę. 

Ponad 300 odbytych szkoleń i seminariów w Polsce, Dani, Szwecji, Norwegii i w Finlandii. A wszystko to po to, by czerpać wiedzę od najlepszych. Sama wydałam na swoją edukację łącznie ponad 150 000 złotych. 

Dlatego pomyśl…, ile warta jest dla Ciebie przyjaźń z Twoim psem? 

2000 złotych? 5000 złotych? 10 000 złotych? 

No tak, masz rację - nie da się wycenić czegoś, co z natury jest bezcenne! Ja sama też mam problem z tym, aby wyliczyć ile pieniędzy, a co ważniejsze czasu poświęciłam na to, by posiąść te umiejętności. 

Moją misją jest, by podzielić się tym z jak największą ilością osób. Jestem przekonana, że zaproponowane tutaj metody każdemu pomogą zaoszczędzić czas i nerwy podczas stresujących sytuacji na spacerze czy w domu. Pragnę pomóc wszystkim zdezorientowanym pieskom i ich właścicielom, czyli właśnie Tobie, gdyż wiem, że da się to wypracować dzięki odpowiedniej komunikacji.

Pozwolisz, że teraz pozytywnie Cię zaskoczę...

W dostęp do tego programu nie będziesz musiał inwestować 3000 złotych

Nie będziesz musiał inwestować nawet połowy tej kwoty, czyli 1500 złotych

Co więcej, nie będzie to nawet 500 złotych

Cena za dostęp do mojego pełnego kursu wynosi zaledwie... 197 złotych! Nie, to nie jest błąd.

Ta wiedza jest dostępna dla Ciebie w cenie jednej pary spodni!

I jasne, wiem że niektórzy wydają tyle na parę zabawek dla psiaka, smaczki lub inne drobiazgi, które długoterminowo nie poprawiają ich relacji z psem ani nie rozwiązują żadnych problemów. 

Ale zależy mi na tym, żeby każdy mógł sobie pozwolić wziąć udział w tym kursie. Aby móc pomóc jak największej ilości psów i ich właścicieli. Stąd tak atrakcyjna cena, która dla nikogo nie będzie stanowić problemu czy wymówki. 

Normalna cena tego kursu wynosi 1997 zł, ale tak, jak obiecałam, dziś mam dla Ciebie specjalną propozycję i otrzymujesz go w promocyjnej cenie: 197 zł!!! 

Tak, dobrze przeczytałeś - jedyne 197 zł za kurs, z którego nauczysz się:

JAK MOTYWOWAĆ SWOJEGO PSA POKARMEM,
JAK ODCZYTYWAĆ JEGO SYGNAŁY,
JAK WYDAWAĆ POLECENIA, ABY CIĘ SŁUCHAŁ,
JAK SPRAWIĆ, BY CHODZIŁ SPOKOJNIE NA SMYCZY BEZ SZARPANIA,
JAK WYZBYĆ SIĘ PSIEJ AGRESJI,
JAK NAUCZYĆ SWOJEGO PSA DOBRYCH MANIER,
JAK GO WYSZKOLIĆ DZIĘKI ZABAWIE.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Jeśli zamiast jednego kursu, zdecydujesz się skorzystać z 5 kursów w pakiecie, zyskasz tym samym półroczny dostęp do ponad 30 nagrań, a zapłacisz jedyne 497 zł zamiast 5000.

Absolutna gwarancja satysfakcji!
30 dni na wypróbowanie kursu bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka

Gwarancja produktu 30 dni 100% bez ryzyka

W Kursie “Ogarnij Go” nauczysz się najbardziej skutecznych sposobów na szkolenie Twojego psa. Jednak nie chcę, abyś po prostu uwierzył mi na słowo. Chcę, abyś upewnił się, że ten kurs jest dla Ciebie. W związku z czym mam pewną nietypową propozycję. 

Weź udział w tym kursie, a następnie zwyczajnie go wypróbuj. Włącz go, obejrzyj wszystkie lekcje i sprawdź czy to było coś dla Ciebie. Masz na to aż 30 dni. 

Jeśli mój program Ci się nie spodoba, to nalegam, abyś odzyskał 100% swoich pieniędzy. Pokryję nawet koszty prowizji, które pobierają ode mnie operatorzy płatności w związku każdą transakcją. 

To proste! Dołącz do programu i go przetestuj. Zapoznaj się z tą całą wiedzą i sprawdź jak to działa. Jeśli moje wskazówki nie poprawią relacji z Twoim psem, to napisz do mnie. Zwrócę Ci całe pieniądze, co do grosza. 

Ta gwarancja trwa 30 dni, w trakcie których zdążysz obejrzeć mój kurs wielokrotnie. Oznacza to, że możesz wypróbować go w całości, a następnie zdecydować, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

W Kursie “Ogarnij Go” nauczysz się najbardziej skutecznych sposobów na szkolenie Twojego psa. Jednak nie chcę, abyś po prostu uwierzył mi na słowo. Chcę, abyś upewnił się, że ten kurs jest dla Ciebie. W związku z czym mam pewną nietypową propozycję. 

Weź udział w tym kursie, a następnie zwyczajnie go wypróbuj. Włącz go, obejrzyj wszystkie lekcje i sprawdź czy to było coś dla Ciebie. Masz na to aż 30 dni. 

Jeśli mój program Ci się nie spodoba, to nalegam, abyś odzyskał 100% swoich pieniędzy. Pokryję nawet koszty prowizji, które pobierają ode mnie operatorzy płatności w związku każdą transakcją. 

To proste! Dołącz do programu i go przetestuj. Zapoznaj się z tą całą wiedzą i sprawdź jak to działa. Jeśli moje wskazówki nie poprawią relacji z Twoim psem, to napisz do mnie. Zwrócę Ci całe pieniądze, co do grosza. 

Ta gwarancja trwa 30 dni, w trakcie których zdążysz obejrzeć mój kurs wielokrotnie. Oznacza to, że możesz wypróbować go w całości, a następnie zdecydować, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Kto najbardziej zyska na tym kursie?

Teraz masz dwa wyjścia: albo zamkniesz moją wiadomość, odłożysz temat na kiedy indziej, bezczynnie patrząc, jak w relacji z Twoim psem nic się nie zmienia. Albo zdecydujesz się działać pod moją opieką, ufając opiniom tysiącom zadowolonych klientów i ich szczekającym podopiecznym. Możesz też ponownie spróbować szkolić swojego psa na własną rękę, z tym że… pamiętasz chyba, jak skończyło się to ostatnim razem?! i jeszcze wcześniej! I jeszcze kiedy był szczeniakiem… 

Ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby Twój pies:

załatwiał się zawsze na zewnątrz, a nie w domu,
reagował na Twoje komendy nawet bez nagrody,
był spokojny i opanowany w każdej sytuacji i do wszystkich,
poradził sobie z problemem agresji,
poradził sobie z problemem lęków,
przestał cierpieć z powodu separacji i wreszcie mógł zostawać sam w domu,
przestał gryźć meble i niszczyć Twoje rzeczy osobiste,
radził sobie z emocjami,
był bardziej ułożony,
oduczył się uciekania i szarpania na smyczy.

I W KOŃCU ZACHOWYWAŁ SIĘ JAK PRAWDZIWY PRZYJACIEL! 

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej dwa zdania - nie zwlekaj i skorzystaj z tej niepowtarzalnej oferty i zbuduj więź z Twoim psem, o jakiej od dawna marzyłeś.

197 PLN

1500 PLN

Masz teraz dwie opcje...

Albert Einstein powiedział kiedyś, że "szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów". Całkowicie się z nim zgadzam. 

Absolutnie nie zamierzam Cię tu do niczego namawiać, ani przekonywać. Jednak chciałabym, abyś wziął pod uwagę to, że masz teraz dwie opcje: 

Pierwszą: Nie zrobić nic i dalej żyć tak, jak żyłeś do tej pory. Jednak musisz liczyć się z tym, że w Twojej relacji z psem nic się nie zmieni. Nadal nie będziesz go rozumieć a on nadal będzie nieusłuchany i sfrustrowany.Nadal zamiast czerpac w pełni z kontaktu ze swoim przyjacielem będziesz się denerwowac i wkurzać na niego i siebie. Nadal będziesz ponosił koszty z powodu uszkodzeń i wstydził się za wybryki Twojego ulubieńca. Nigdy nie dowiesz się jak wiele satysfakcji i radości z wzajemnego zrozumienia się z psem Cię omija.Pamiętaj, że decydujesz się na to w 100% na własną odpowiedzialność. 

Drugą: Podjąć działanie w kierunku zrozumienia Twojego najlepszego przyjaciela. Zdecydować się na tą małą inwestycję i po prostu to przetestować. Przekonać się, w jaki sposób mój program szkoleniowy wpłynie na jakość zadowolenia z relacji z Twoim psem. Przy okazji nie ponosząc jakiegokolwiek ryzyka, ponieważ otrzymujesz ode mnie pełną gwarancję satysfakcji.

Najważniejsze pytanie brzmi...

Biorąc pod uwagę to, w jaki sposób to szkolenie może Ci pomóc, a do tego pamiętając, że nic nie ryzykujesz, to najważniejsze pytanie brzmi: Czy warto poświęcić kilka minut swojego czasu, aby to sprawdzić? Bo widzisz, nawet jeśli ten program nie zadziała dla Ciebie tak, jak dla tysięcy moich klientów, to w najgorszym wypadku w Twoim życiu uczuciowym będzie jak dawniej. Z tą różnicą, że bezpłatnie zapoznasz się z moimi materiałami (ponieważ zwrócę Ci całe pieniądze). Zgodzisz się chyba ze mną, że jest to uczciwy układ, prawda?

Jeśli więc masz trochę czasu, to kliknij poniżej i skorzystaj:

Ogarnij Go dzięki OBI

197 PLN

1500 PLN

#1 SZKOLENIE: Ogarnij go dzięki OBI

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI  

NAJLEPSZA CENA!

Promocyjny pakiet kursów

497 PLN

5000 PLN

#1 SZKOLENIE: Ogarnij go dzięki OBI
#2 SZKOLENIE: System skutecznej komunikacji z psem
#3 SZKOLENIE: Nie trać treningu, gdy nie masz czasu
BONUS #1 SZKOLENIE: Szczeniaczkowo, dobry start, dobra przyszłość
BONUS #2 SZKOLENIE: Relacja z psem. Jak stworzyć niesamowitą więź?

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI  

Pakiet standard

497 PLN

5000 PLN

#1 SZKOLENIE: Ogarnij go dzięki OBI
#2 SZKOLENIE: System skutecznej komunikacji z psem
#3 SZKOLENIE: Nie trać treningu, gdy nie masz czasu

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI  

UWAGA: Oferta ograniczona czasowo! Nie trać czasu! 

"Ogarnij GO dzięki OBI"
Co znajdziesz w środku?

Wiele psów ma problem z przywołaniem, czekaniem, luźną smyczą czy mijaniem się z obcymi psami na osiedlu... Bez względu na to, jaki masz problem z psiakiem proponuje szkolenie, który pomoże Ci ogarnąć swojego psa, zbudować relację, wzmocnić posłuszeństwo, a przede wszystkim.. lepiej go zrozumieć.

W kurs wplotłam wiele ćwiczeń z zakresu obedience (sportowego posłuszeństwa). Dzięki temu Wasze sesje nie będą nudne ani dla Ciebie, ani dla Twojego psa. 

Program szkolenia

Na lekcjach skupiam się na budowaniu psiej motywacji i zaangażowania, ale również uczeniu powstrzymywania się od niepożądanych zachowań. 
W kursie czekają Cię następujące moduły:

Wykład 1.1 Zaczynamy!
Wykład 2.1 MOTYWACJA - Czas na trening
Wykład 3.1 REZYGNACJA - Czas na trening
Wykład 4.1 SYGNAŁY NAGRÓD - Czas na trening
Wykład 5.1 PRZYWOŁANIE - Czas na trening
Wykład 6.1 LUŹNA SMYCZ - Czas na trening
Wykład 7.1 ZOSTAWANIE, CZEKANIE - Czas na trening
Wykład 8.1 STRACH MA WIELKIE OCZY - Czas na trening
Wykład 9.1 ZABAWA DROGRA DO PSIEGO SERCA - Czas na trening
Wykład 10.1 NIE RÓB TEGO - Czas na trening
Wykład 11.1 PSIA AGRESJA - Czas na trening

Jednak to nie wszystko! 
Czeka Cię wyjątkowa niespodzianka...

Webinar, którego celem jest lepsza relacja i posłuszeństwo, dzięki wiedzy i narzędziom, jakie daje trenowanie/wplatanie obi. Ten bonus pomoże Wam podsumować i uzupełnić zdobyte do tej pory wiadomości o tym, jak możemy polepszać nasze życie z psem dzięki obedience.

Poznaj opinię osób, które zaufały...

Skorzystaj z promocji!

Zdobądź dodatkowe szkolenia TYLKO TERAZ w wyjątkowej cenie.

#1 SZKOLENIE: Ogarnij Go Dzięki Obi
#2 SZKOLENIE: System Skutecznej Komunikacji Z Psem
#3 SZKOLENIE: Nie Trać Treningu gdy Nie Masz Czasu
BONUS #1 SZKOLENIE: Szczeniaczkowo, dobry start dobra przyszłość
BONUS #2 Szkolenie: Relacja z psem. Jak stworzyć niesamowitą więź?

497 PLN

5000 PLN

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close